reaktorler-ve-karistirici-9861.jpg

Kimyasal Reaktörler

Boya, gıda, ilaç, petrokimya ve pek çok sektörde, kimyasal reaksiyonların gerçekleşeceği ağır koşullarda çalışan kimyasal reaktörler;

ARİŞ MAKİNE bünyesinde, müşteri ihtiyacına yönelik olarak, istenilen kapasitede, vakum, basınç ve sıcaklık değerlerini tam karşılayacak şekilde özel tasarlanıp üretilmektedirler.

ARİŞ MAKİNE tarafından sunulan anahtar teslim projelerde, hammadde girişinden, üretim sürecinin sonuna ve ürünün depolanmasına kadar her safhada üretim izlenip kontrol edilebilir ve ölçülendirilebilir. Bu sayede üretim maliyetleri düşmekte ve insan faktörü mümkün olduğunca üretimin dışında tutulmaktadır.

Merkez Tahrikli Karıştırma Kazanları

Karıştırma kazanları ve bir diğer adıyla mikser kazanları, farklı malzemelerin homojen karışımını mümkün olan en iyi kalitede sağlarlar. Kullanım alanı yine reaktörler gibi çok geniş olan mikser kazanları, müşteri ihtiyacına yönelik olarak özel tasarlanıp üretilirler.

ARİŞ MAKİNA’nın  özel bıçak ve kanat tasarımları ile çok yüksek hızlarda verimli karıştırmalar yapılabilirken, özel sıyırıcılar ile malzemenin mikser duvarlarına yapışmasının önüne geçilir.

 

 

1-reaktor-ve-karistiricilar-1-7208.jpg
1-reaktor-ve-karistiricilar-2-1386.jpg
untitled-1-2323.jpg