aris-vinc-9160.jpg

Ariş Makine Vinç başta Edirne ve Uzunköprü çevresi olmak üzere tüm Trakya Bölgesi’nde hizmet vermektedir.

Ariş Makine Vinç Kiralama sektöründe kiralık vinç firması olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmanın dışında ekonomik hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Ariş Makine Vinç Kiralama firması olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.İşin ekonomik yönünü her zaman ikinci plana atıp önce kaliteli hizmet anlayışına odaklanıp, müşterilerimizi memnun etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Şirket olarak temel amacımız müşteri memnuniyetidir. Buda bizi bugünlere kadar her konu da lider firma olarak getirdi.

Müşterilerimize sağladığımız hizmet kalitesinin temelinde yatan ise işinde uzman olan ve profesyonelliği ilke edinmiş disiplinli çalışanlarımızdır. Uzun senelerin getirdiği tecrübeyle birlikte iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda uzman olan operatörlerimiz vinç kullanmada oldukça ustalaşmış ve yapacakları işi iyi analiz edebilmekte ve sonuçlarını öngörebilecek düzeyde deneyimli ve tecrübelidirler. Ariş Makine Vinç Kiralama firması olarak ; 25 tondan 60 tona kadar sepetli HEAB vinç ve 32 mt FLY BOM çalışma platformu ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olmayı hedefler.

Vinç kiralama hizmeti, satın almaya göre daha karlı bir tercihtir. Bu sebeple de sıklıkla vinç ihtiyacı duyan işletmeler ve firmalar tarafından kiralama hizmeti tercih edilmektedir.

Vinçler kullanım alanı, yükseklik ve ağırlık kapasitelerine göre çeşitlenen, insan gücüne destek olan ve çalışma sistemi mekanik bir iş makinesidir. Firmaların nakliye, kaldırma ve taşıma gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere ihtiyaçlar doğrultusunda vinç kiralama hizmetleri sunulmaktadır.


Neden Vinç Kiralama Hizmeti?

Vinç, inşaat başta olmak üzere tüm sektörde ihtiyaç duyulan bir iş makinesidir. Vinç kiralama sayesinde işlemler kısa sürede zaman kaybı olmadan halledilir. Bu sayede yapılacak iş aksamaz, zamandan ve maddiyattan tasarruf yapılarak vinç ihtiyacı karşılanır.

Kolay bir şekilde yapılacak olan vinç kiralama, şantiye ve benzer alanlardaki işlerin aksamasını da büyük oranda engellemektedir. Bu sebeple de işletmeler birçok avantajdan faydalanmakta hem maddi anlamda hem de iş süresi anlamında kar elde etmektedir. Maliyetleri sebebiyle vinç almayan işletmeler, kiralama hizmetinden faydalanarak tüm iş sürecinde kiraladıkları vinçleri kolaylıkla kullanabilirler.


Kiralık Vinçler Nerede Kullanılır?

Kiralanan vinçler, her türlü alanda kullanılmaya uygundur. Bunun için herhangi bir iş yeri veya şantiye sınırı bulunmamaktadır. Kiralık vinçlerin kullanılabileceği alanlardan bazıları şu şekildedir;

  • - Yüksek yapıların dış cephe yenilemesinde
  • - Yüksek yapıların temizliği, cam temizleme işlemleri buna dahildir.
  • - Yüksek binaların tadilat işlemlerinde
  • - Yüksek binalara yük taşıma işlerinde
  • - Reklam panolarında
  • - Ağaç budamalarında
  • - Elektrik direklerinin bakımlarında
  • - İtfaiye acil durumlar için vinç kiralamaktadır
  • - İnşaat alanları ve benzer alanlar da vinç kullanımına ihtiyacın olduğu yerler olarak karşımıza çıkmaktadır.


Vinç Kiralama Hizmeti Nedir? Ne İşe Yarar?

Vinç satın almaktansa hem ekonomik olarak hem de zamandan tasarruf açısından daha avantajlı olan vinç kiralama işlemi yapılmaktadır. Vinç kiralama hizmeti de bu gereksinimden doğmaktadır. Kiralık vinç , satın alma işlemine göre daha ekonomik bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle iş bitimi ile biten inşaat sektöründe vinç kullanım alanı oldukça geniştir ve kullanım çok yaygındır. İnşaat sektörü için vinç satın almaktansa, vinç kiralama hizmeti almak işin çok daha kolay ve kısa zamanda sona ermesini sağlar.

Nakliye sektöründe de vinç kullanımı oldukça yaygındır. Ev taşımacılığı hizmeti sunan nakliyeciler için, yüksek katlara eşya taşıması vinçler yardımı ile yapılmaktadır. Bu durumda da bir nakliye şirketi için satın almaktansa kiralamak daha avantajlı gelmektedir.

Vinç kiralamanın diğer bir avantajı ise vinç kiralama hizmeti veren firmaların sunduğu imkanlardır. İş makinaları arasında en pahalılarından olan vinçler için satın alma işlemi büyük bir külfet olarak karşımıza çıkmaktadır. Satın alma işlemi beraberinde, satın alınan vinçin bakım ve onarım masraflarını da eklemektedir. Ancak kiralama hizmeti, vinç bakım ve onarımını da kapsayan bir hizmet olarak ihtiyaç duyan firmaları bu masraftan kurtarmaktadır.

Vinç kiralama firmaları, kiralık vinç ihtiyacı olanların iş alanı ve yoğunluğunu göz önünde bulundurarak kiralama hizmeti vermektedir. Haliyle vinç kiralayan kişi veya kurumların işi olmadığında bir kira bedeli yahut onarım masrafı olmamaktadır.


Vinç Nereden Kiralanır?

Avantajlı olması sebebiyle, vinç kiralama hizmetleri satın alma işleminden daha çok tercih edilmektedir. Bu durumda ihtiyaca uygun ve güvenilir bir hizmet almak için vinç kiralama firmaları hakkında detaylı araştırmalar yapılmakta ve vinç nereden kiralanır sorusu akıllarda yer etmektedir.

Vinç kiralama hizmeti yaygın bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalar, alıcının ihtiyaçları doğrultusunda en uygun vinci, kullanım zamanı belirtilerek kiralar. Vinç kiralama hizmeti yapan firma, vinç hakkında tüm bilgileri detaylı bir şekilde kiralamak isteyen kişi veya kuruma iletir.

Vinç kiralama işlemi için öncelikle sektör araştırması ve analizi yapılmalıdır. Vinç kiralama işlemi için öncelikle güvenilirlik sağlanmalıdır. Vinç operatörünün ehliyeti ve yetkinliği ölçülmelidir. İş güvenliği kapsamında vinç operatörünün güvenliği de sağlanmalı, vinç hakkında tüm bilgilere detaylı bir şekilde hakim olunmalıdır. Kiralama işlemi için hangi alanda kullanılacağı, metre ve ağırlık ihtiyacı, kullanım süresi net olarak belirtilmelidir.