platform-9851.jpg

Kiralık Sepetli Vinç


Kiralık sepetli vinç, satın alma işlemine göre daha uygun maliyetli olması sebebiyle işletmeler tarafından tercih edilir. Firmamız tarafından kiralanan sepetli vinçler oldukça uygun fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur.

Sepetli Vinç Nedir?

Sepetli vinç genel anlamda 25-80 metre aralığında değişen bir iş makinesidir. Ayrıca sepetli vinç, sepet şeklinde olan vinç ile tekerlekli araçlar kullanılarak, mekanik bir sistem ile çalıştırılan belirli yükseklik ve aralıklarda kaldırma ve taşıma işlemi yapan bir makinedir. Bu makineler daha çok iş güvenliği sebebiyle tercih edilir. Özellikle vinç ihtiyacı duyulan alanlarda diğer makinelerle iş yürütmek mümkün değildir.

Sepetli vinçler araç üzerinde de yer alabilmektedir. Bu araçların tercih edilme şartları genellikle, ulaşılması zor binalara kolay ulaşım sağlamaları ile alakalıdır. Bunun yanında çalışanların problem oluşturabilecek alanlardaki güvenliği sağlaması da sepetli vinçleri kullanışlı hale getirmektedir ve iş gücü kazanımı sağlamaktadır.

Sepetli vinçlerin kullanım alanları çok geniştir. İş güvenliği şartını sağlayarak yüksek binaların her türlü ihtiyacında iş görebilmektedir.

Sepetli Vinçlerin Özellikleri Nedir?

Sepetli Vinçler çeşitli özellikler bakımından farklılık göstermektedir. Bu özellikler ihtiyaca göre şekillenmektedir. Örneğin çalışılacak bölgenin, konumu ve yüksekliği bakımından tercih edilecek sepetli vinçler farklıdır. Bu bağlamda metre açısından sepetli vinçler: 25-30-43-54-60-67-70-80 metre olarak çeşitlilik göstermektedir. 25-80 metre aralığında olan sepetli vinç çeşitleri kullanılacak bölge ve yüksekliğe göre tercih edilmektedir.

Sepetli vinçler metrelerine göre de ayrı ayrı ağırlık taşıma özelliklerine sahiptir. Sepetli vinçlerin taşıdığı ağırlık çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • 25 metre sepetli vinçler: 3.5 tona kadar hafif kamyonları taşır. Bu vinç türü, şehir içinde de rahatlıkla kullanım için uygundur.
  • 30 metre sepetli vinçler: 7.5 tona kadar olan kamyonları taşıyabilmektedir. Bu sepetli vinç çeşidi, rahat bir çalışma alanı sunmakla birlikte hız açısından avantajlıdır. Bu sepetli vinç türünün çalışma bölgeleri için yüksek yapılar, direkler ve reklam panoları uygundur. Bu alanlarda çalışmaktadır.
  • 45 metre sepetli vinçler: 15 tona kadar olan kamyonları taşıyabilmektedir. Çalışma alanlarına örnek olarak yüksek yapılar ve inşaatlar gösterilebilir.
  • 53 metre sepetli vinçler: 26 tona kadar kamyonları taşımaktadır. 53 metre sepetli vinçler diğerlerine göre daha avantajlıdır. Çok yüksek alanlara ulaşabilir ve bu sayede çalışanların güvenli ve de hızlı bir şekilde iş görmesini sağlar.
  • 72 metre ve üstü olan vinçler:32 tona kadar kamyonları taşıyarak en avantajlı sepetli vinç çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ulaşılabilecek en yüksek alana ulaşabilen bu sepetli vinç çeşidi, birçok işi kolaylıkla görülmesini sağlamaktadır.

Bunların yanında örümce adı verilen sepetli vinç çeşidi de vardır. Bu sepetli vinç çeşidi, kendiliğinden yürüyüşlü olarak tasarlanmıştır. Örümcelerin kullanım alanları genellikle kapalı alanlardır.

Sepetli Vinç Nasıl Kiralanır?

Kiralık sepetli vinç çeşitleri firmamız tarafından sizlere özel olarak sunulur. Her türlü sepetli vinç çeşidini kiralamak için bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde vinç kiralayabilirsiniz. Web sitemiz veya iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

MARKA                         : MERCEDES - BENZ

MODEL                         : 1518 C 42 2014

PLATFORM TİPİ           : 32 MT FLY BOM PLATFORM

VİNÇ MODELİ              : ATP - 32

VİNÇ MARKASI           : ANSAN HİDROLİK

 

 

ÖZELLİKLER

Çalışma Yüksekliği

32 MT

Platform Yüksekliği

30 MT

Yanal Uzanma

20 MT

Sepet Kapasitesi

250 KG

Dönüş Açısı

(+) (-) 180

Bom Sayısı

6

 

platform3-3632.jpg
platform2-6805.jpg
platform1-5519.jpg
platform5-9379.png
b-platform6-3533-4663.png